Arama

Dobe PS4 Slim ve Pro Stand ve Şarj istasyonu

Stok Durumu: Stokta var
Eski fiyat: 199,00 ₺
149,00 ₺
i h
Ship to
*
*
Shipping Method
Teslimat Yöntemi
Tahmini Teslimat Süresi
Ücret
Teslimat yöntemi bulunamadı
Teslimat süresi: 1-2 gün

Çok İşlevli Soğutma Standı -
Hepsi Bir Arada tasarımlı konsol standı sadece dikey bir stand değil, aynı zamanda bir soğutucu, PS4 / PS4 Slim / PS4 Pro için hızlı bir kontrol cihazı şarj yuvasıdır.
Oyun alanınızı düzenlemek, oyunlarınızı sırayla ve erişilebilir bir yerde tutmak için 12 oyun disk depolama. (Oyun konsolunun, kontrol cihazlarının dahil olmadığını lütfen unutmayın.)

Yüksek Verimli LED Soğutma Sistemi - 3 güçlü bağımsız soğutma fanı, PS4 konsollarınızı verimli bir şekilde soğutur ve çalışma ömrünü uzatır. PS4'ünüzün aşırı ısınması ve uzun saatler süren oyunlardan masanızı yakması konusunda endişelenmenize gerek yok.

Kullanışlı ve Hızlı Şarj - PS4 USB bağlantı noktalarından güç sağlayın, ekstra adaptör gerekmez. Aynı anda iki PS4 kontrol cihazını şarj edebilir. Aşırı Şarj Koruması: Aşırı şarj, aşırı akım / aşırı voltaj, kısa devre konusunda endişelenmenize gerek yok. Not: Şarj cihazı, konsol kapalıyken / uyku modunda çalışmayı durduracaktır.

Tüm PS4 Konsolları için Evrensel Uyum - PS4, PS4 slim, PS4 pro konsolu için mükemmel uyum sağlar. Normal PS4 / PS4 Pro'nuzu doğrudan standa koyabilirsiniz, konsolunuz PS4 Slim ise önce tutucu adaptörünü takmanız gerekir. Multi-Model Fitting, konsolunuzu dikey konumda güvenle kullanmanızı sağlar.

Yerden Tasarruf Sağlayan ve Kaymaz Tasarım - Dikey konsol standımızla, ps4'ünüz dikey olarak durabilir ve size çok fazla alan kazandırır. Diğer kablolu cihazı veya akıllı telefonu şarj etmek için ek USB Hub bağlantı noktası. PS4, PS4 Slim veya PS4 Pro konsolunun çizilmesini ve kaymasını önlemek için iki tarafında kaymaz EVA malzeme.

Ürün Etiketleri