Arama
Tüm Kategorileri Göster
  Menu Close

  Üzgünüz, bu ürün şuanda stoklarda bulunmamaktadır.

  DualSense Controller Marvel’s Spider-Man 2 Limited Edition

  Mağazaya Özel Fiyat Sadece Nakit Ödemelerde Geçerlidir
  ₺4.649,00
  Eski fiyat: ₺4.999,00
  ...

  İstanbul içi 3 saatte kurye ile kapında

  Ship to
  *
  *
  Teslimat Yöntemi
  Yöntem
  Süre
  Ücret
  Teslimat yöntemi bulunamadı
  Teslimat süresi: Stoktan Hemen Kargo veya Kurye

  DualSense™ nedir ve DualShock®'tan farkı nedir?

  DualSense kablosuz denetleyici, dokunsal geri bildirim ve dinamik uyarlanabilir tetikleyiciler gibi çeşitli yeni nesil özellikleri içeren PS5'in denetleyicisidir.

  DualSense kontrol cihazı nasıl bir his veriyor?

  Yeni nesil dokunsal geri bildirim, daha sürükleyici fiziksel hisler sunan önceki kontrol cihazlarının geleneksel "gümbürtü" hissinin yerini alıyor. Bu duyumlar daha hızlı, daha kesin ve çok daha dokunsaldır. Kontrolör, oyunculara isterlerse etkiyi azaltma veya devre dışı bırakma yeteneği verir.

  DualSense kablosuz kontrol cihazının kullandığı dokunsal geri bildirimin oyun içi örnekleri nelerdir?

  Astro's Playroom'da Astro olarak oynarken yüzey dokularındaki değişiklik hissi, Marvel's Spider-Man: Miles Morales'te saldırıların yönünü algılama veya Demon's Souls'ta metale metale çarpma hissi.

  DualSense kablosuz kontrol cihazı tarafından kullanılan uyarlanabilir tetikleyicilerin oyun içi örnekleri nelerdir?

  L2 ve R2 düğmeleri aracılığıyla çalışan uyarlanabilir tetikleyiciler, Marvel's Spider-Man: Miles Morales'te oyuncuya Marvel's New York'ta sallanırken direnç hissi veriyor. Gelecekte bu özellik, en sevdiğiniz yarış oyununda yay ipini çekme veya fren pedalına basma hissini yaşatmak için kullanılabilir.

  DualSense kontrol cihazımı nasıl şarj ederim? Yeniden şarj edilmesi ne kadar sürer?

  DualSense kablosuz kontrol cihazı, USB-C® bağlantı noktası aracılığıyla PS5'e veya iki kontrol cihazının aynı anda şarj edilmesine olanak tanıyan DualSense şarj istasyonuna (ayrı olarak satılır) şarj edilebilir. PS5'e veya DualSense şarj istasyonuna bağlandığında tipik şarj süresinin yaklaşık üç saat olduğu tahmin edilmektedir.

  DualSense kablosuz denetleyiciyi daha çok "kablolu" bir denetleyici olarak kullanabilir miyim?

  Evet, kontrol cihazının Bluetooth 5.1 aracılığıyla kablosuz olarak veya kontrol cihazınızı USB kablosuyla PS5™'e bağlayarak "kablolu" modda çalışma özelliği vardır.

  DualSense kablosuz denetleyicide yerleşik bir mikrofon var mı?

  Evet, DualSense kablosuz kontrol cihazı entegre bir mikrofon dizisine ve yerleşik yankı giderme özelliğine sahip olup oyuncuların kulaklık takmaya gerek kalmadan arkadaşlarıyla hızlı sohbet etmelerine olanak tanır. Ancak uzun bir süre konuşmayı planlıyorsanız yakınınızda PULSE 3D kablosuz kulaklık gibi bir kulaklık bulundurmak isteyebilirsiniz.

  DualSense kablosuz kumandanın kulaklık girişi var mı ve hangi kulaklıklar bununla uyumludur?

  DualSense denetleyicisinde, oyuncuların kulaklık, kulaklık veya PS4'e benzer başka bir uyumlu ses cihazını takmasına olanak tanıyan bir kulaklık girişi bulunur.

  Ürün Etiketleri