Arama
Tüm Kategorileri Göster
  Menu Close

  Dying Light 2 PS5 Oyun

  Üretici: Playstation
  Çıkış Tarihi 2021 PS5 oyunlarını resmi olarak satışa sunulduğunda ücretsiz kargo veya İstanbul içi kurye ücretlerimizi inceleyerek kurye ile çok hızlı ve güvenilir şekilde satın alabilirsiniz. Çok yakında ps5 oyun takas seçeneklerimizi ve takas fiyatları ps5 oyun takas sayfamızda yer alacaktır.
  599,00 ₺
  Eski fiyat: 699,00 ₺
  ...

  İstanbul içi 3 saatte kurye ile kapında

  Ship to
  *
  *
  Teslimat Yöntemi
  Yöntem
  Süre
  Ücret
  Teslimat yöntemi bulunamadı
  Teslimat süresi: Stoktan Hemen Kargo veya Kurye

  ŞEHRİN KADERİ SİZİN ELİNİZDE

  İnsanlığın virüse yenilmesinin üzerinden 15 yıl geçti.

  Son büyük insan yerleşimi, acımasız, enfekte bir dünyada, modern bir karanlık çağa dalmış durumda. Gündüzleri haydutlar, hizipler ve açlıktan ölmek üzere olan insanlar, hurda toplamak için sokaklarda dolaşıyor - ya da gerekirse onları şiddet kullanarak birilerini alabilecekler. Geceleri, hastalıklı kişiler, canlıları avlamak için karanlık sığınaklarını tahliye ederek serbestçe dolaşıyor.

  Sen enfekte bir kurtulan Aiden Caldwell'sin. Olağanüstü çevikliğiniz ve acımasız dövüş becerileriniz sizi bu tehlikeli dünyada güçlü bir müttefik ve değerli bir meta haline getiriyor. Hiç kimsenin yapamayacağı şeyleri başarabilirsiniz. Kimsenin cesaret edemediği yerlere girin. Eşsiz yeteneklerinizle, bu çürüyen metropolde bir değişim ajanı olma gücüne sahipsiniz.