Arama
Tüm Kategorileri Göster
  Menu Close

  Fatal Frame Maiden of Black Water Nintendo Switch

  Nintendo Switch oyununu ücretsiz kargo veya İstanbul içi kurye ücretlerimizi inceleyerek kurye ile çok hızlı ve güvenilir şekilde teslim alabilirsiniz.
  Nintendo Switch oyununun takas değerini öğrenmek için Nintendo Switch oyun takas fiyatları sayfasımızı ziyaret ediniz.
  SIFIR ÜRÜN
  ₺599,00
  Eski fiyat: ₺699,00
  ...

  İstanbul içi 3 saatte kurye ile kapında

  Ship to
  *
  *
  Teslimat Yöntemi
  Yöntem
  Süre
  Ücret
  Teslimat yöntemi bulunamadı
  Teslimat süresi: Stoktan Hemen Kargo veya Kurye

  FATAL FRAME: Maiden of Black Water", korku-macera serisi FATAL FRAME'in 20. yıl dönümünü kutlamak için ilk kez Nintendo Switch™'e geliyor.

  [Hikaye]
  Hikami Dağı bir zamanlar manevi bir yer olarak saygı görüyordu.
  Bir tanrı olarak suya tapınma inançlarına ve geleneklerine dayanan benzersiz bir dine ev sahipliği yaptı ve birçok korkunç olayın ve gizemli fenomenin yeri olduğu söyleniyor.
  Bu gizemli ve iç içe geçmiş hikaye, üç kahramanın (Yuri Kozukata, Miu Hinasaki ve Ren Hojo) her biri, birçok kişinin ölmeye geldiği uğursuz Hikami Dağı'nı ve onun sakladığı sırları keşfederken takip eder.

  [Oynanış]
  Oyuncular, Hikami Dağı'nı ve geçmişte orada meydana gelen sayısız olayı keşfetmek için intikamcı hayaletleri kovabilen ve güçlerini hapsedebilen özel bir kamera olan Camera Obscura'yı kullanıyor.
  Hikaye ayrı görevlere ayrılmıştır ve her görev yeni bir kahraman tarafından yönetilmektedir.
  Size saldıran kötü ruhları mühürlemenin yanı sıra, Camera Obscura insan gözüyle görülemeyen diğer şeyleri ortaya çıkarmak için kullanılabilir ve kayıp eşyaların kurtarılmasına yardımcı olur.