Arama

GTA 5 PS4 Grand Theft Auto 5 Premium Edition Haritalı

Grand Theft Auto 5 Premium Edition oyununu ücretsiz kargo veya İstanbul içi kurye ücretlerimizi inceleyerek kurye ile çok hızlı ve güvenilir şekilde teslim alabilirsiniz.
Grand Theft Auto 5 Premium Edition oyununun takas değerini öğrenmek için ps4 oyun takas fiyatları sayfasımızı ziyaret ediniz.
Stok Durumu: Stokta var
199,00 ₺
i h
Ship to
*
*
Shipping Method
Teslimat Yöntemi
Tahmini Teslimat Süresi
Ücret
Teslimat yöntemi bulunamadı
Teslimat süresi: 1-2 gün
GTA 5 GRAND THEFT AUTO PREMIUM EDITION PS4 HARİTALI 2.BÖLGE
Rockstar Games’in büyük beğeni toplayan açık dünya oyunu Grand Theft Auto V'i deneyimle. Grand Theft Auto V ile birlikte 30'a kadar oyuncuyla birlikte çevrimiçi oynanabilen dinamik ve sürekli gelişen Grand Theft Auto Online da geliyor.
 
Criminal Enterprise Başlangıç Paketi, Grand Theft Auto Online oynamaya yeni başlayanlar için kendi suç örgütlerini kurma ve geliştirmenin en hızlı yolu.
 
GTA Online'da mülkler, şirketler, silahlar, araçlar gibi popüler, heyecan yüklü, devasa bir içeriğe sahip olacaksın, ki bu içeriği ayrı satın almak istesen toplamda 10,000,000 GTA dolarından fazla değeri var.
 
Los Santos ve Blaine County'ye hakim olma savaşında kullanmak üzere ayrıca 1,000,000 GTA doları ile muazzam silahlar da bu pakette seni bekliyor.