Arama

Hogwarts Legacy PS5 Oyun

Üretici: Playstation
Çıkış Tarihi 2021 PS5 oyunlarını resmi olarak satışa sunulduğunda ücretsiz kargo veya İstanbul içi kurye ücretlerimizi inceleyerek kurye ile çok hızlı ve güvenilir şekilde satın alabilirsiniz. Çok yakında ps5 oyun takas seçeneklerimizi ve takas fiyatları ps5 oyun takas sayfamızda yer alacaktır.
Eski fiyat: 699,00 ₺
599,00 ₺
Ship to
*
*
Teslimat Yöntemi
Yöntem
Süre
Ücret
Teslimat yöntemi bulunamadı

Hogwarts Legacy, dünyada ilk kez Harry Potter kitaplarında tanıtılan, sürükleyici, açık dünya aksiyon RPG setidir. Artık aksiyonun kontrolünü ele alabilir ve sihirbazlık dünyasında kendi maceranızın merkezinde olabilirsiniz. Fantastik canavarları keşfedip keşfederken, karakterinizi özelleştirip iksirleri hazırlarken, büyü yapma konusunda ustalaşarak, yetenekleri yükseltirken ve olmak istediğiniz sihirbaz olarak tanıdık ve yeni konumlarda bir yolculuğa çıkın.

1800'lerde Hogwarts'ı deneyimleyin. Karakteriniz, büyücülük dünyasını paramparça etmekle tehdit eden kadim bir sırrın anahtarını elinde tutan bir öğrenci. Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu'na geç kabul edildiniz ve kısa bir süre sonra sıradan bir öğrenci olmadığınızı keşfediyorsunuz: Antik Büyüyü algılamak ve ustalaşmak için alışılmadık bir yeteneğe sahipsiniz. Bu sırrı herkesin iyiliği için koruyup korumayacağına ya da daha uğursuz büyünün cazibesine teslim olup olmayacağına sadece sen karar verebilirsin.

Müttefikler edinirken, Kara büyücülerle savaşırken ve sonunda büyücülük dünyasının kaderine karar verirken Hogwarts'ta yaşama hissini keşfedin. Mirasınız, ondan çıkardığınız şeydir.