Arama
Tüm Kategorileri Göster
  Menu Close

  Insta360 ONE X2 Aksiyon Kamerası

  Mağazaya Özel Fiyat Sadece Nakit Ödemelerde Geçerlidir
  ₺8.399,00
  Eski fiyat: ₺9.999,00
  ...

  İstanbul içi 3 saatte kurye ile kapında

  Ship to
  *
  *
  Teslimat Yöntemi
  Yöntem
  Süre
  Ücret
  Teslimat yöntemi bulunamadı
  Teslimat süresi: Stoktan Hemen Kargo veya Kurye

  SABİT KAMERA MODU
  Tek lensli sabit yakalama.

  Steady Cam modu ile tüm ateş gücünüzü tek bir lensin arkasına koyun. Bir çırpıda paylaşmaya hazır, ultra kararlı, geniş açılı çekimler.

  360 CAM MODU
  Çift lensli 5.7K yakalama.

  360'ın yaratıcı özgürlüğünü ortaya çıkarın. Süper 5,7K çözünürlük ve H.265 kodlama ile her şeyi yakalayın ve daha sonra çerçeveleyin.

  AKIŞ İSTASYONU STABİLİZASYONU
  Oyundaki en iyi stabilizasyon.

  Yaratıcı Videolar ve Fotoğraflar Çekmek İsteyenler İçin En İyi 360 Derece Kameralar | ListeList.com

  FlowState Stabilization, her zamankinden daha iyi bir algoritma ile geri döndü. Gimbalınızı atın ve cep sabit kamerasını alın.

  HORIZON KİLİDİ
  Ufku düzleştirin.

  Tamamen yeni bir istikrar düzeyinin kilidini açın. Steady Cam veya 360 derecelik videolarınızda ufku anında düzleştirmek için Horizon Lock'a dokunun.

  GÖRÜNMEZ SELFIE STICK
  Drone yok mu? Sorun değil.

  Görünmez Özçekim Çubuğu ile çekim yapın ve ardından kurgunuzda kaybolmasını izleyin. Bir bilek hareketiyle drone benzeri kolay açıları ve üçüncü şahıs bakış açılarını yakalayın.

  TIMESHIFT
  Zamanı ve mekanı kontrol edin.

  Ultra ağır çekim yapın veya bir hiper geçiş ile işleri hızlandırın. 360 veya Steady Cam çekimlerinizi telefon uygulamanızda kolaylıkla düzenleyin.

  BULLET TİME 3.0
  Akılları uçurun.

  Hareketin merkezinde kendinizi yavaşlatın. Bullet Time, otomatik ufuk seviyelendirme, akıllı hız rampası ve tamamen yeni bir aksesuarla her zamankinden daha kolay ve daha iyi.

  DONMA ÇERÇEVESİ
  Kendinizi zamanında dondurun.

  Videonuzu uygulamanın hız ayarlarına sadece bir dokunuşla aksiyonun yüksekliğinde dondurun.

  DRONE GİBİ UÇMAK
  FPV drone gibi uçun

  Selfie çubuğu ile kameranızı hareket halindeyken yanınıza alın. Dar alanlara girip çıktığınızda, uygulamanın çekimleri birleştireceği noktayı işaretlemek için dokunun. Uygulama, tıpkı uçan bir FPV drone gibi sürekli uzun bir çekim yaratacaktır.

  DERİN TAKİP 2.0
  Cebinizdeki kamerayı takip edin.

  Hedefinizi gösterecek kelimeye dokunun veya söyleyin. Deep Track'in geliştirilmiş konu tanıma özelliği, insanları, hayvanları ve diğer hareketli nesneleri izlemenizi sağlarken, algoritma onları çerçevenin ortasında tutar.

  ÇEKİM LABORATUVARI
  Tek dokunuşla sinematik düzenlemeler.

  Düzenlemenin en kolay yolu. Çekimlerinizi seçin ve bırakın gerisini Shot Lab yapsın. Shot Lab, düzenlemelerinizi taze tutan çeşitli akıllı şablonlarla daha iyi hale gelmeye devam ediyor.

  HAYALET KASABA
  Her yeri hayalet bir kasaba yapın.

  Ghost Town ile atışınızı engelleyen insanlardan asla şikayet etmeyin. 360 derece zaman atlamalı çekim yaparsınız ve uygulama insansız bir fotoğraf çıkarır.

  OTOMATİK ÇERÇEVE
  Otomatik olarak yeniden çerçevelendirildi.
  Otomatik Çerçeve, 360 çekimlerinizi en iyi açılarınıza göre yeniden çerçevelendirir. AI, daha iyi hale gelmeye devam ederek mükemmel fotoğrafları ve videoları bulmanıza yardımcı olur.

  IPX8 SU GEÇİRMEZ
  Suya hazır 360 kamera.

  Cep tipi su geçirmez 360 ° kamera. Insta360 ONE X2, 10 metreye (33ft) kadar su geçirmez IPX8'dir. Yağmur fırtınasında veya havuz kenarında endişelenmeden dışarı çıkarın ya da 45 metreye kadar kesintisiz su altı dikişi için Dalış Çantası'nı alın.

  AQUAVİSİON
  Suyu kristal berraklığında yapın.

  Harici bir filtre kullanmadan renkli su altı içeriğini yakalayın. Sadece uygulamada veya Studio'da AquaVision'a dokunun ve AI renkleri otomatik olarak dengeler.

  PURESHOT
  Düşük ışık. Doğru yaptı.

  PureShot, gürültüyü azaltır ve ayrıntıları korurken düşük ışıklı fotoğraflarınızın dinamik aralığını geliştirir. Eskiden birden fazla basamaklı çekim yapan bir dokunuşla elde edin.

  HDR FOTOĞRAF + VİDEO
  Dinamik aralığı artırın.

  Insta360 ONE X2, daha iyi dinamik aralık ve doğal ışıklandırma ile çekimler sunan HDR fotoğraf ve videoyu destekler.

  Apple Watch Kontrolü
  ONE X2'yi Apple Watch uygulamasıyla kontrol edin, ayrıca GPS verilerini kaydedin ve çekiminizdeki hız ve mesafe gibi önemli istatistikleri üst üste bindirin.

  AirPods Bağlantısı
  Hareket halindeyken kablosuz olarak ses kaydetmek için AirPod'larınızı kullanın veya sesle kontrolle çekiminizi kontrol edin.

  MULTİVİEW
  Birinde iki kamera.

  Yalnız vlogger'lar ve içerik oluşturucular için oyunun kurallarını değiştiren bir araç - tek elde tutabileceğiniz çok kameralı bir donanım. Uygulamada bir dokunuşla görüş alanını ve yakınlaştırma seviyelerini ayarlayın.

  360 CANLI
  360° canlı yayın yapın.

  ONE X2 ile canlı yayına geçin. Reframe Live ile izleyicinin herhangi bir yönü keşfetmesine veya perspektifi gerçek zamanlı olarak kontrol etmesine izin vermek için 360 Live'ı seçin.

  360 WEBCAM
  Sonraki düzey uzaktan toplantılar.

  360 ° web kamerası ile uzaktan toplantılarınızı bir sonraki seviyeye taşıyın. ONE X2'yi en sevdiğiniz konferans platformuna bağlayın ve tüm odayı bölünmüş ekranda görün.

  4-MIC 360° SES
  Her yerde ses.

  ONE X2, kamerayı nasıl tutarsanız tutun sesinizi bulmak ve yükseltmek için dört mikrofon kullanır. Yeni bir akıllı rüzgar azaltma algoritması, yalnızca istediğiniz sesi elde edeceğiniz anlamına gelir.

  1630MAH BATARYA
  % 55 daha fazla güç.

  Yüksek performanslı 1630 mAh pil sizi beklenmedik olaylara hazır tutar. Insta360 ONE X2 ile daha uzun süre tam güçte kalın.

  ULTRA PARLAK DOKUNMATİK EKRAN
  360 olarak önizleyin.

  360 derecelik bir sahnenin tamamını önizlemek için kaydırmanız yeterli. Eşi benzeri olmayan bir vizör ve ONE X'in ekranından% 40 daha büyük.

  GPS ETKİN İSTATİSTİKLER
  Yolculuğunuzun haritasını çıkarın.

  ONE X2'nin İstatistikler panosuyla maceralarınızın istatistiklerini üst üste paylaşın. Hız, yükseklik ve daha fazlası gibi HUD verileri ilerlemenizi izlemenize yardımcı olur.