Arama

Marvel's Spider-Man Miles Morales Ultimate Sürüm PS5 Oyun

Üretici: Playstation
PS5 oyunlarını resmi olarak satışa sunulduğunda ücretsiz kargo veya İstanbul içi kurye ücretlerimizi inceleyerek kurye ile çok hızlı ve güvenilir şekilde satın alabilirsiniz. Çok yakında ps5 oyun takas seçeneklerimizi ve takas fiyatları ps5 oyun takas sayfamızda yer alacaktır.
Stok Durumu: Stokta var
Eski fiyat: 699,00 ₺
549,00 ₺
i h
Ship to
*
*
Teslimat Yöntemi
Yöntem
Süre
Ücret
Teslimat yöntemi bulunamadı
Teslimat süresi: Aynı gün kargo

Özel İçerik

İlk Spider-Man Marvel's Spider-Man Remastered versiyonunu içerir

Daha büyük olun. Kendin ol.

Miles Morales'in yükselişini, yeni kahramanın kendi Örümcek Adamı olmak için inanılmaz, patlayıcı yeni güçlere sahip olduğunu deneyimleyin.

Marvel'in Örümcek Adam evrenindeki son macerada, genç Miles Morales yeni bir Örümcek Adam olarak akıl hocası Peter Parker'ın izinden giderken yeni evine alışıyor.

Ancak şiddetli bir güç mücadelesi yeni evini yok etmekle tehdit ettiğinde, hevesli kahraman, büyük bir güçle büyük sorumluluğun da gelmesi gerektiğini fark eder. Marvel’in tüm New York'unu kurtarmak için Miles, Örümcek Adam rolünü üstlenmeli ve ona sahip olmalıdır.

Miles Morales'in Yükselişi - Miles Morales, kendisini akıl hocası Peter Parker'dan ayıran patlayıcı güçleri keşfeder. Benzersiz, biyo-elektrik zehirli patlama saldırılarında ve gizli kamuflaj gücünde ustalaşın.
Güç İçin Bir Savaş - Marvel’in New York'unu kontrol etme savaşı, sinsi bir enerji şirketi ile yüksek teknolojili bir suç ordusu arasında çıktı. Savaşın merkezinde yeni evi olan Miles, kahraman olmanın maliyetini öğrenmeli ve daha büyük iyilik için neyi feda etmesi gerektiğine karar vermelidir.
Canlı Yeni Bir Ev - Miles bir aidiyet duygusu ararken yeni, canlı ve hareketli mahallesinin karlı sokaklarında gezin. Kişisel ve suçla savaşan yaşamları arasındaki sınırlar bulanıklaştığında, kime güvenebileceğini ve gerçekten evde olmanın nasıl bir his olduğunu keşfeder.