Arama
Tüm Kategorileri Göster
  Menu Close

  Üzgünüz, bu ürün şuanda stoklarda bulunmamaktadır.

  Meta Quest 3 128GB

  Baştan sona yeniden tasarlandı.
  ₺17.999,00
  Eski fiyat: ₺22.999,00
  ...

  İstanbul içi 3 saatte kurye ile kapında

  Ship to
  *
  *
  Teslimat Yöntemi
  Yöntem
  Süre
  Ücret
  Teslimat yöntemi bulunamadı
  Teslimat süresi: Stoktan Hemen Kargo veya Kurye

  Güç

  Gelişmiş donanım yığını ve Snapdragon XR2 Gen 2'ye sahip ilk kulaklık, Meta Quest 2'ye kıyasla daha hızlı yükleme süreleri ve daha kusursuz oyun deneyimi için iki kat daha fazla GPU işlem gücü sunar. Bu, hızlı aksiyonlu oyun, kesintisiz tam performans gibi ağır uygulamaları desteklemek için yeterli gücü sağlar. -renkli, yüksek çözünürlüklü geçiş ve çok daha fazlası.

  Karma Gerçeklik

  Geçişte Quest 2'nin 10 katı ve Quest Pro'nun 2 katı çözünürlüğü için 18 PPD'li 2 RGB kamera. Fiziksel alanınızda sanal nesnelerin göründüğünü görürken çevrenizin tam renkli, yüksek kaliteli görüntülerini sunar. Doğru derinlik projeksiyonu ve oda haritalaması, size alanınızda hareket etme ve çevrenizdeki odadaki sanal karakterler veya nesnelerle etkileşim kurma özgürlüğü verir.

  Ses

  3D uzamsal sese sahip entegre stereo hoparlörler, %40 daha yüksek ses aralığı, bas aralığı ve optimum Sol/Sağ eşleştirme özellikleriyle sizi alanınıza yerleştirir. Kulaklıklar için 3,5 mm ses jakı ve harici ses cihazlarına ses çıkışı.

  DRAM

  8GB. Meta Quest 2'ye kıyasla %33 daha fazla bellek, favori uygulamalarınızı optimum performansla oynatmanız için size daha fazla destek sağlar.

  Derinlik ayarı

  Konforu ve görüş alanını iyileştirmek için yüz arayüzünü yüzünüze yakınlaştırın veya uzaklaştırın.

  Gözlük Ağırlığı

  515 gram. Yassı optikler, daha rahat kullanım için %40 daha ince bir optik profil* oluşturur.

  *Yüz arayüzü hariç Quest 2 ile karşılaştırıldığında.

  Ekran çözünürlüğü

  Göz başına 2064x2208 piksel, bir sonraki seviye netlik ve gerçekçi grafikler için çözünürlüğü Meta Quest 2'ye kıyasla neredeyse %30 artırır. 25PPD ve 1218 PPI ile 4K+ Sonsuz Ekran, tüm Quest cihaz serisinde en iyi çözünürlüğü sunar.

  Yenileme hızı

  72Hz, 80Hz, 90Hz, 120Hz (yalnızca deneysel).

  Görüş alanı

  110 derece yatay ve 96 derece dikey. Bu, şimdiye kadarki en sürükleyici deneyimler için daha fazla sanal dünyayı aynı anda görmenize olanak tanıyacak şekilde çevresel görüşünüzü genişletir.

  Optik

  Yassı lens, görsel sürükleyişinizin derinliğinden ödün vermeden daha ince bir optik profil* sağlar. Merkezi FOV'da keskinlik %25 artırıldı (çevrede ~%70 daha keskin), başıboş veya dağınık ışık kusurları önemli ölçüde azaldı.
  *Yüz arayüzü hariç Quest 2 ile karşılaştırıldığında.