Arama

Nioh Collection PS5 Oyun

Üretici: Playstation
PS5 oyunlarını resmi olarak satışa sunulduğunda ücretsiz kargo veya İstanbul içi kurye ücretlerimizi inceleyerek kurye ile çok hızlı ve güvenilir şekilde satın alabilirsiniz. Çok yakında ps5 oyun takas seçeneklerimizi ve takas fiyatları ps5 oyun takas sayfamızda yer alacaktır.
599,00 ₺
Eski fiyat: 699,00 ₺
...

İstanbul içi 3 saatte kurye ile kapında

Ship to
*
*
Teslimat Yöntemi
Yöntem
Süre
Ücret
Teslimat yöntemi bulunamadı
Teslimat süresi: Stoktan Hemen Kargo veya Kurye

Nioh Remastered [Tam Sürüm]
Nioh'da oyuncular, Japonya'nın Savaşan Devletler Dönemi'ni sarı saçlı bir kılıç ustası olan William olarak geçecekler. Şiddetli bir savaşçı olarak geçmişi ve kılıcın tecrübeli bilgisi, samurayların şeytanlarla boğuşan ülkesinde hayatta kalmasını sağlar. Bu iblisler bir dizi tehlikeli yerde yaşıyor ve şüphesiz kurbanları pusuya düşürmek için gölgelerde bekliyorlar. Nioh, oyunculara her görevi ve başarıyı kazanılmış ve değerli hissettirecek şekilde meydan okuyacak.

Nioh 2 Remastered [Tam Sürüm]
Japon mitinin, efsanesinin ve tarihinin acımasız bir karışımında hayatta kalın.

Bu zorlu aksiyon RPG devam oyununda gizemli yarı insan, yarı doğaüstü Yokai savaşçısı olarak samurayın ölümcül sanatlarında ustalaşın.

Her ikisi de grotesk, acımasız iblislerle boğuşan şiddetli Sengoku dönemi Japonya'sını ve ölümcül Karanlık Diyar'ı keşfedin.

Yenilenmiş bir savaş sistemi ve yıkıcı paranormal güçleri serbest bırakmak için tam bir Yokai'ye dönüşme yeteneği kullanarak ölümcül silahlarınızı serbest bırakın ve yolunuzdaki tüm düşmanları kesin.