Arama
Tüm Kategorileri Göster
  Menu Close

  Oddworld Soulstorm PS5 Oyun

  Üretici: Playstation
  PS5 oyunlarını resmi olarak satışa sunulduğunda ücretsiz kargo veya İstanbul içi kurye ücretlerimizi inceleyerek kurye ile çok hızlı ve güvenilir şekilde satın alabilirsiniz. Çok yakında ps5 oyun takas seçeneklerimizi ve takas fiyatları ps5 oyun takas sayfamızda yer alacaktır.
  ₺699,00
  Eski fiyat: ₺799,00
  ...

  İstanbul içi 3 saatte kurye ile kapında

  Ship to
  *
  *
  Teslimat Yöntemi
  Yöntem
  Süre
  Ücret
  Teslimat yöntemi bulunamadı
  Teslimat süresi: Stoktan Hemen Kargo veya Kurye

  Oyun içinde anbean yaptığınız seçimlerin sonucu etkilediği ve yaşanılacak birden fazla olası sonun olduğu Soulstorm, devrimin eşiğindeki bir toplumun çalkantılı hikâyesi ile yoğun aksiyon macera platform oyun deneyimini harmanlıyor.

  Devrimin bir lidere ihtiyacı vardır. Lider ise takipçilere ihtiyaç duyar. Bu yolculuğunda Abe’in herkesi kurtarması için rehberlik edeceksiniz. Yol boyunca, ölümün en yüksek ihtimalli bir sonuç olduğu devasa bir 2.9D dünyada neredeyse imkânsız olasılıklarla karşılaşacaksınız. Her an baskıcılara kaba kuvvetle saldırmak ya da tespit edilmenizi önleyen gizli entrikalar uygulamak arasında seçim yapmanız gerekecek.

  Tutsak edilmiş türlerin gerçek varlığını tehdit eden şeytani bir planla meşgul olan vurguncu bir sınıfa karşı mücadele vereceksiniz. Güçlü silahlar tasarlamak için malzemeler toplayın ve takipçilerinizi savaşta yardım etmeleri için silahlandırın.