Arama
Tüm Kategorileri Göster
  Menu Close

  Rainbow Six Quarantineis PS4 Oyun

  Bu oyunu ücretsiz kargo veya İstanbul içi kurye ücretlerimizi inceleyerek kurye ile çok hızlı ve güvenilir şekilde teslim alabilirsiniz.
  Oyununun takas değerini öğrenmek için ps4 oyun takas fiyatları sayfasımızı ziyaret ediniz.
  ₺799,00
  Eski fiyat: ₺899,00
  ...

  İstanbul içi 3 saatte kurye ile kapında

  Ship to
  *
  *
  Teslimat Yöntemi
  Yöntem
  Süre
  Ücret
  Teslimat yöntemi bulunamadı
  Teslimat süresi: Stoktan Hemen Kargo veya Kurye

  Tom Clancy’nin Rainbow SixQuarantine, Rainbow Six evreninin geleceğinde geçen birkaç yıla dayanan üç oyunculu bir taktiksel kooperatif oyunudur. Rainbow SixQuarantine, Ubisoft Montreal'deki tamamen yeni bir ekip tarafından geliştirildi ve uzun süredir devam eden taktiksel co-op atıcıların marka mirasından ve Rainbow SixSiege'in çeşitli operatör kadrosundan esinlenerek, gerçekten de toplamından daha fazlasını geliştirmek için geliştirildi. parçaları.

  Rainbow Six Siege'de geçen yılki Salgın etkinliği, bu gruptaki tutkuları ateşleyen kıvılcımdı ve şimdi, bir yıl sonra gerçekten kışkırtıcı bir vizyonla geri döndüler: derin, kökten yeniden tasarlanmış, tam bir oyun deneyimi.

  Rainbow Operatörleri, tamamen yeni bir mutasyona uğramış uzaylı parazitiyle karşı karşıya gelecek. İnsan ev sahiplerini ve çevresini enfekte eden bu yeni düşman, her zamankinden daha ölümcül ve zorlu. Karantinaya her adım attığınızda siz ve ekibiniz her şeyi riske atarken gergin, kaotik ve tamamen tahmin edilemez görevlere başlamaya hazırlanın.