Arama
Tüm Kategorileri Göster
  Menu Close

  Ratchet and Clank Ayrı Dünyalar Türkçe Altyazı PS5 Oyun

  Üretici: Playstation
  Ratchet and Clank Ayrı Dünyalar PS5 oyununu ücretsiz kargo veya İstanbul içi kurye ücretlerimizi inceleyerek kurye ile çok hızlı ve güvenilir şekilde teslim alabilirsiniz. ps5 oyun takas seçeneklerimizi ve takas fiyatları ps5 oyun takas sayfamızda yer alacaktır.
  SKU: KEWEB1632
  ₺699,00
  i h
  ...

  İstanbul içi 3 saatte kurye ile kapında

  Ship to
  *
  *
  Teslimat Yöntemi
  Yöntem
  Süre
  Ücret
  Teslimat yöntemi bulunamadı
  Teslimat süresi: Stoktan Hemen Kargo veya Kurye

  Ratchet & Clank: Rift Apart, PlayStation 5’in ultra yüksek hızlı SSD ve DualSense kablosuz denetleyicisi etrafında tasarlanan oyunlar için neyin mümkün olduğunu gösteren Insomniac Games'in yepyeni bir galaksiler arası macerasıdır. Oyuncular, PlayStation 5’in ultra yüksek hızlı SSD'si sayesinde oyunun ortasında farklı boyutlarda sorunsuz bir şekilde seyahat edecekler. DualSense kablosuz denetleyici, dokunsal geribildirim ve uyarlanabilir tetikleyicilerle mücadeleye daha fazla dalmayı artıran güçlü duygular ekleyerek mücadeleyi hayata geçirir.

  Bu ürünü satın alanların tercih ettiği diğer ürünler
  Resim Horizon Forbiden West Türkçe Alt Yazı PS5 Oyun
  Resim Sackboy A Big Adventure Türkçe Dublaj ve Altyazı PS5 Oyun

  Sackboy A Big Adventure Türkçe Dublaj ve Altyazı PS5 Oyun

  Sackboy A Big Adventure Türkçe Dublaj ve Altyazı PS5 oyununu ücretsiz kargo veya İstanbul içi kurye ücretlerimizi inceleyerek kurye ile çok hızlı ve güvenilir şekilde teslim alabilirsiniz. ps5 oyun takas seçeneklerimizi ve takas fiyatları ps5 oyun takas sayfamızda yer alacaktır.
  ₺999,00 ₺799,00