Arama
Tüm Kategorileri Göster
  Menu Close

  Razer Seiren X Mikrofon

  Mağazaya Özel Fiyat Sadece Nakit Ödemelerde Geçerlidir
  ₺1.199,00
  Eski fiyat: ₺1.499,00
  ...

  İstanbul içi 3 saatte kurye ile kapında

  Ship to
  *
  *
  Teslimat Yöntemi
  Yöntem
  Süre
  Ücret
  Teslimat yöntemi bulunamadı
  Teslimat süresi: Stoktan Hemen Kargo veya Kurye

  DUYULMANIN EN AÇIK YOLU
  Hayranlarınız, arkadaşlarınız veya ailenizle iletişim kurmak söz konusu olduğunda, netlik çok önemlidir. İster kaliteli içerik üretmek isteyen bir yayıncı, ister günlük iletişim için sağlam bir görüntülü arama kurulumuna ihtiyaç duyan biri olun, Razer Seirēn X ile yüksek sesle ve net bir şekilde söyleyin.


  ULTRA HASSAS
  Bir süperkardioid alma modeli kullanılarak ses daha dar bir açıyla kaydedilir. Bu, istenmeyen arka plan gürültüsünü azaltır ve tek bir mesajı bile kaçırmamaları için sesinizi yüksek ve net bir şekilde hedef kitlenize iletmenize olanak tanır.


  ŞOKA DAYANIKLI
  İşler heyecanlandığında, kazara çarpmalar ve çarpmalar meydana gelir. Bu olduğunda, yerleşik şok montajı, akışınızı ses anormalliklerine karşı korumaya yardımcı olmak için titreşimleri azaltır.


  KOMPAKT FORM FAKTÖRÜ
  Çoğu profesyonel mikrofon kulağa hoş gelir, ancak sınırlı alana sahip masalar için engelleyici ve fazla hacimli olma eğilimindedir. Kompakt ve zarif form faktörü sayesinde Razer Seirēn X, mümkün olduğu kadar inceliğini koruyarak üstün bir ses yayını deneyimi sunar.