Arama
Tüm Kategorileri Göster
  Menu Close

  Scarlet Nexus PS5 Oyun

  Üretici: Playstation
  Çıkış Tarihi 2021 4.Çeyrek PS5 oyunlarını resmi olarak satışa sunulduğunda ücretsiz kargo veya İstanbul içi kurye ücretlerimizi inceleyerek kurye ile çok hızlı ve güvenilir şekilde satın alabilirsiniz. Çok yakında ps5 oyun takas seçeneklerimizi ve takas fiyatları ps5 oyun takas sayfamızda yer alacaktır.
  899,00 ₺
  Eski fiyat: 999,00 ₺
  ...

  İstanbul içi 3 saatte kurye ile kapında

  Ship to
  *
  *
  Teslimat Yöntemi
  Yöntem
  Süre
  Ücret
  Teslimat yöntemi bulunamadı
  Teslimat süresi: Stoktan Hemen Kargo veya Kurye

  Zihnin Gücünü Açığa Çıkarın

  Çok uzak bir gelecekte, insan beyninde, insanlara ekstra duyusal güçler veren ve bildiğimiz dünyayı değiştiren bir psiyonik hormon keşfedildi. İnsanlık bu yeni döneme girerken, Diğerleri olarak bilinen dengesiz mutantlar, insan beynine susamışlıkla gökten inmeye başladı. Geleneksel saldırı yöntemlerine son derece dirençli, ezici tehditle savaşmak ve insanlığı korumak için aşırı önlemler alınması gerekiyor. Psiyonik olarak bilinen akut ekstra-duyusal yeteneklere sahip olanlar, yukarıdan gelen saldırı ile savaşma şansımızdı. Bu güne kadar, psionikler yetenekleri için araştırıldı ve insanlığın son savunma hattı olan Diğer Bastırma Gücü'ne (OSF) dahil edildi.

  OSF'nin kendisini çocukken kurtaran kişi gibi seçkin bir psiyonik olmayı hedefleyen yeni üyesi Yuito Sumeragi rolünü üstlenin. Psiko-kinesis konusunda yetenekli, fütürist New Himuka şehrini keşfedin ve SCARLET NEXUS'ta teknoloji ile psişik yetenekler arasında sıkışmış bir Brain Punk geleceğinin gizemlerini ortaya çıkarın.