Arama
Tüm Kategorileri Göster
  Menu Close

  The Dark Pictures House of Ashes PS5 Oyun

  Üretici: Playstation
  PS5 oyunlarını resmi olarak satışa sunulduğunda ücretsiz kargo veya İstanbul içi kurye ücretlerimizi inceleyerek kurye ile çok hızlı ve güvenilir şekilde satın alabilirsiniz. Çok yakında ps5 oyun takas seçeneklerimizi ve takas fiyatları ps5 oyun takas sayfamızda yer alacaktır.
  ₺699,00
  Eski fiyat: ₺799,00
  ...

  İstanbul içi 3 saatte kurye ile kapında

  Ship to
  *
  *
  Teslimat Yöntemi
  Yöntem
  Süre
  Ücret
  Teslimat yöntemi bulunamadı
  Teslimat süresi: Stoktan Hemen Kargo veya Kurye

  The Dark Pictures Anthology, oyunda verdiğiniz kararların aldığınız hikayeyi belirlediği, bağımsız, sinematik dallara ayrılan korku oyunları serisidir House of Ashes serinin üçüncü oyunu.

  Irak, 2003. Çatışma sona ererken, CIA saha görevlisi Rachel King, Zagros Dağları'nın gölgesindeki şüpheli bir yeraltı kimyasal silah tesisine yapılan baskın için elit bir askeri birliğe katılır. Koordinatlara gelen birim, Çavuş Salim Othman liderliğindeki yerel bir devriye tarafından pusuya düşürülür. Savaş sırasında, bir deprem zeminde çukurlar açar ve her iki tarafı da gömülü bir Sümer tapınağının kalıntılarına doğru fırlatır. Arap Çölü'nün altındaki karanlıkta kötü bir şey uyanıyor. Vahşi ve durdurulamaz, eski ve doğaüstü yaratıklardan oluşan bir yuvanın avlanacak yeni bir avı var. Korkunç keşifler ve imkansız kararlar, yeraltı dünyasında gezinmeye ve korkunç tehditten kaçmaya çalışan hayatta kalanlarla yüzleşir. Her biri kendi hayatta kalmasına öncelik verecek mi, yoksa korkularını ve kişisel rekabetlerini bir kenara bırakıp birlikte savaşacaklar mı?