Arama

The Witcher 3 Wild Hunt Complete Edition PS5 Oyun

Üretici: Playstation
PS5 oyunlarını resmi olarak satışa sunulduğunda ücretsiz kargo veya İstanbul içi kurye ücretlerimizi inceleyerek kurye ile çok hızlı ve güvenilir şekilde satın alabilirsiniz. Çok yakında ps5 oyun takas seçeneklerimizi ve takas fiyatları ps5 oyun takas sayfamızda yer alacaktır.
599,00 ₺
Eski fiyat: 699,00 ₺
i h
...

İstanbul içi 3 saatte kurye ile kapında

Ship to
*
*
Teslimat Yöntemi
Yöntem
Süre
Ücret
Teslimat yöntemi bulunamadı

Kiralık Yüksek Eğitimli Canavar Avcısı olarak oynayın
Erken çocukluktan itibaren eğitilmiş ve insanüstü becerilere, güce ve reflekslere sahip olacak şekilde mutasyona uğramış büyücüler, içinde yaşadıkları canavar istilasına uğramış dünyaya karşı sosyal olarak dışlanmış bir dengelemedir.
Bir dizi yükseltilebilir silah, mutasyon iksirleri ve savaş sihriyle donatılmış profesyonel bir canavar avcısı olarak düşmanları korkunç bir şekilde yok edin.
Dağ geçitlerinde gezinen vahşi hayvanlardan yoğun nüfuslu şehirlerin gölgeli arka sokaklarında gizlenen kurnaz doğaüstü yırtıcılara kadar çok çeşitli egzotik canavarları avlayın.
Silahlarınızı yükseltmek ve özel zırh satın almak için ödüllerinize yatırım yapın veya bunları at yarışlarında, kart oyunlarında, yumruk dövüşlerinde ve hayatın getirdiği diğer zevklerde harcayın.
Ahlaki Olarak Belirsiz Bir Fantezi Açık Dünyasında Kehanetin Çocuğunu Takip Edin
Sonsuz macera için tasarlanan The Witcher'ın devasa açık dünyası, boyut, derinlik ve karmaşıklık açısından yeni standartlar belirliyor.