Arama

WRC 9 PS5 Oyun

Üretici: Playstation
Çıkış Tarihi 19 Kasım 2020 PS5 oyunlarını resmi olarak satışa sunulduğunda ücretsiz kargo veya İstanbul içi kurye ücretlerimizi inceleyerek kurye ile çok hızlı ve güvenilir şekilde satın alabilirsiniz. Çok yakında ps5 oyun takas seçeneklerimizi ve takas fiyatları ps5 oyun takas sayfamızda yer alacaktır. PS5 oyunlarını resmi olarak satışa sunulduğunda ücretsiz kargo veya İstanbul içi kurye ücretlerimizi inceleyerek kurye ile çok hızlı ve güvenilir şekilde satın alabilirsiniz. Çok yakında ps5 oyun takas seçeneklerimizi ve takas fiyatları ps5 oyun takas sayfamızda yer alacaktır.
Eski fiyat: 699,00 ₺
599,00 ₺
Ship to
*
*
Teslimat Yöntemi
Yöntem
Süre
Ücret
Teslimat yöntemi bulunamadı

WRC 9, dünyanın en iyi sürücüleri tarafından onaylanan lider off-road simülasyon serisidir. Piyasadaki en kapsamlı ralli oyunudur: 3 yeni ralli (Kenya, Japonya, Yeni Zelanda), 15'in üzerinde klasik araba ve üstesinden gelinmesi gereken 100 özel etap!

WRC 9, her oyuncunun kendi şampiyonluğunu yaratabileceği ve dünyanın geri kalanıyla çevrimiçi olarak yarışabileceği bir Kulüpler sistemi de dahil olmak üzere topluluk için özel olarak tasarlanmış yeni oyun modlarına sahiptir!

Daha fazla gerçekçilik için geliştirilmiş fizik, yeniden tasarlanmış ortamlar ve tamamen daldırma için yepyeni hız notlarıyla 3 WRC kategorisindeki tüm resmi sürücülerin ve arabaların kontrolünü elinize alın.