Arama
Tüm Kategorileri Göster
  Menu Close

  Xbox Series S 1TB

  ÇOK YAKINDA
  Fiyat sorunuz
  ...

  İstanbul içi 3 saatte kurye ile kapında

  Ship to
  *
  *
  Teslimat Yöntemi
  Yöntem
  Süre
  Ücret
  Teslimat yöntemi bulunamadı
  Teslimat süresi: Stoktan Hemen Kargo veya Kurye

  1 TB SSD'ye sahip Karbon Siyahı Xbox Series S ile yeni nesil hızı ve performansı deneyimleyin. Hepsi Xbox Velocity Architecture tarafından desteklenen Quick Resume, ışık hızında yükleme süreleri ve 120 FPS'ye kadar oyun oynama ile her oyun dakikasından en iyi şekilde yararlanın. Her zamankinden daha iyi görünen ve oynayan yüzlerce optimize edilmiş oyunla Xbox'ın dört neslinden dijital oyunların keyfini çıkarın. Xbox Game Pass Ultimate (üyelik ayrı satılır) ile Xbox Series S'nizden en iyi şekilde yararlanın ve ilk günden Starfield ve Forza Motorsport gibi yeni oyunları ilk oynayan siz olun. Ayrıca konsolda, PC'de ve bulutta arkadaşlarınızla Minecraft Legends, Halo Infinite ve Forza Horizon 5 gibi yüzlerce oyunun keyfini çıkarın. Sürekli eklenen oyunlarla, her zaman oynayacak yeni bir şeyler vardır.

  Hayallerine güç ver
  1 TB SSD'ye sahip Karbon Siyahı Xbox Series S ile yeni nesil hızı ve performansı deneyimleyin.

  Daha fazla oynayın, daha az bekleyin
  Hepsi Xbox Velocity Architecture tarafından desteklenen Hızlı Devam, ışık hızında yükleme süreleri ve 120 FPS'ye kadar oyun oynama ile her oyun dakikasından en iyi şekilde yararlanın.*

  En sevdiğiniz eğlenceyi izleyin
  Disney+, Netflix, Amazon, Hulu, Microsoft Movies & TV ve daha fazlasında 4K video akışı yapın.*

  Oynamaya hazır binlerce oyun
  Her zamankinden daha iyi görünen ve oynayan yüzlerce optimize edilmiş oyunla Xbox'ın dört neslinden dijital oyunların keyfini çıkarın.

  Bir sonraki favori oyununuzu keşfedin
  Xbox Game Pass Ultimate (üyelik ayrı satılır) ile Xbox Series S – 1 TB'tan en iyi şekilde yararlanın ve ilk günden Starfield ve Forza Motorsport gibi yeni oyunları ilk oynayan siz olun.

  Ayrıca konsolda, PC'de ve bulutta arkadaşlarınızla Minecraft Legends, Halo Infinite ve Forza Horizon 5 gibi yüzlerce oyunun keyfini çıkarın.

  forza motor sporları
  Yepyeni kariyerde rekabeti geride bırakın. Çok oyunculu modda arkadaşlarınızla yarışın. Son teknoloji AI ve gelişmiş fizik ile dünyaca ünlü pistlerde 500'den fazla arabada yarışın.

  Xbox Kablosuz Oyun Kumandası
  Özel bir Paylaş düğmesi ve geliştirilmiş ergonomi ile en yüksek hassasiyet düzeyimizi sunan Xbox Kablosuz Oyun Kumandası ile uygulamalı olarak çalışın.

  Aksesuarlar
  Oyun kumandaları, kulaklıklar ve daha fazlası dahil olmak üzere Xbox One aksesuarlarınızın çoğunu Xbox Series S'de kullanın.

  Xbox Aile Ayarları uygulaması
  Android ve Apple'daki ücretsiz Xbox Aile Ayarları uygulamasıyla oyun zamanı artık daha rahat geliyor. Çocuklarınızın Xbox konsollarındaki etkinliklerini kolayca yönetin ve aileniz için doğru olan oyun seçeneklerini etkinleştirin.

  Çocuklarınızın hesap bakiyelerini görüntüleyin, harcama limitleri belirleyin ve "Satın almak için sor" gibi özellikleri etkinleştirin.*

  *Önemli bilgi:
  Yalnızca dijital oyunlarla kullanın; konsol fiziksel diskleri oynatmaz.

  120 FPS: Desteklenen içerik ve ekran gerektirir; içerik kullanıma sunuldukça Xbox Series S'de kullanın.

  Xbox Game Pass: Oyun kataloğu zaman içinde değişir (xbox.com/gamepass). Ayrıntılar için xbox.com/gamepass ve ea.com/ea-play/terms ve ea.com/ea-play adresine bakın.

  4K akış: belirli uygulamalarla, bkz. xbox.com. Bazı uygulamalar, uygulama sağlayıcısına özel abonelikler ve/veya diğer gereksinimler gerektirir.

  Xbox Aile Ayarları uygulaması: Ayarların uygulanabilmesi için çocuk hesabının, ailede kullanılan Xbox profiliyle Microsoft hesabında oturum açması gerekir. Xbox Aile Ayarları uygulaması, iOS 10 veya üzeri ya da Android 5 veya üzeri gerektirir.