Arama
Tüm Kategorileri Göster
  Menu Close

  Yakuza Like a Dragon PS5 Oyun

  Üretici: Playstation
  Yakuza Like a Dragon PS5 oyununu ücretsiz kargo veya İstanbul içi kurye ücretlerimizi inceleyerek kurye ile çok hızlı ve güvenilir şekilde teslim alabilirsiniz. ps5 oyun takas seçeneklerimizi ve takas fiyatları ps5 oyun takas sayfamızda yer alacaktır.
  799,00 ₺
  Eski fiyat: 899,00 ₺
  i h
  ...

  İstanbul içi 3 saatte kurye ile kapında

  Ship to
  *
  *
  Teslimat Yöntemi
  Yöntem
  Süre
  Ücret
  Teslimat yöntemi bulunamadı
  Teslimat süresi: Stoktan Hemen Kargo veya Kurye

  En güvendiği adam tarafından ölümün eşiğine gelen bir yakuza homurtusu olan Ichiban Kasuga olun. Yarasanızı alın ve günümüz Japonya'sında geçen dinamik RPG savaşında bazı yeraltı kafataslarını kırmaya hazır olun.

  Tokyo'daki düşük rütbeli bir yakuza ailesinin düşük rütbeli bir homurtusu olan Ichiban Kasuga, işlemediği bir suçtan ötürü suçlandıktan sonra 18 yıl hapis cezasına çarptırılır. Asla inancını kaybetmeden, zamanına sadık bir şekilde hizmet eder ve dışarıda kimsenin onu beklemediğini ve klanının en çok saygı duyduğu adam tarafından yok edildiğini keşfetmek için topluma geri döner.
  Kafası karışmış ve tek başına, ailesinin ihanetinin ardındaki gerçeği keşfetme ve hayatını geri alma görevine başlar ve yolculuğunda şehrin dışlanmışları için beklenmedik bir kahraman haline gelir.